Kolej Transsyberyjska

wiza.info

wizy + zaproszeniaWiza do USA

Wiza do Stanów - informacje ogólne

Koszt naszego pośrednictwa wizowgo do USA wynosi 110 zł od osoby niezależnie od liczby osób. Opłata wizowa jest natomiast opłatą ruchomą (obecnie wynosi około 550 zł).

Nasze pośrednictwo polega na wypełnieniu wniosku DS160, wniesieniu opłaty wizowej i umówieniu Państwa na spotkanie z konsulem. Sugerujemy ponadto jakie dokumenty należy zabrać na spotkanie. W dniu spotkania przekazujemy bezpośrednio przed wejściem opłatę, wniosek oraz zapis na spotkanie.

Każda osoba idzie na spotkanie osobiście. Grypy możemy umówić na jeden termin (o ile będzie wolne miejsce) lub na ten sam dzień, ale w różnych godzinach - różnica około 30 minut.

Wiza do Stanów - wymagane dokumenty

Konsulat USA wymaga okazania następujących dokumentów:

Paszport

Paszport musi zostać dostarczony do ambasady/konsulatu w oryginale. Polecamy sprawdzenie paszportu/ów - na każdą z wiz potrzebna jest jedna pusta strona (bez stempli i innych wpisów urzędowych). Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wpisanej w podaniu o wizę jako data wyjazdu z danego kraju.

Wniosek wizowy

To my przygotujemy dla Państwa wniosek DS160. Konieczne jest podanie nam w tym celu wszystkich niezbędnych danych.

USA - pytania do wniosku wizowego - dokument pdf

Zdjęcie paszportowe

Zdjęcie dołączone do wniosku powinno być biometryczne. Jeżeli paszport został dawno wystawiony (więcej niż 4 lata temu), należy dołączyć nowe, inne zdjęcie niż w paszporcie. Twarz ma być sfotografowana na wprost, en-face, na białym tle, oboje uszu odsłonięte, wymiary zdjęcia: 5 x 5.

Kopia / scan strony ze zdjęciem z paszportu

Karta pobytu

Cudzoziemcy (osoby wykazujące się paszportem innym niż polski) muszą w każdym przypadku dodatkowo przedstawić kopię karty czasowego lub stałego pobytu w Polsce.

Informujemy jednocześnie, że wymagania dotyczące wymaganych dokumentów mogą ulec zmianie bez wcześniejszego uprzedzenia przez ambasadę.

W wypadku pytań prosimy o kontakt.

Zamów wizę


__^

XHTML 1.0 Strict | CSS 2.1