Kolej Transsyberyjska

wiza.info

wizy + zaproszeniaFormularz zamówień wizowych

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszego pośrednictwa wizowego na terenie Polski lub Niemiec, zapraszamy do przysłania nam zlecenia za pomocą poniższego formularza.

Razem z pośrednictwem mogą Państwo zamówić u nas także voucher turystyczny do Rosji oraz wymagane przez niektóre konsulaty ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą.

Uwaga - jeśli zamawiają Państwo wizy dla kilku osób, ale wizy dla nich nie są identyczne, prosimy wypełnić formularz oddzielnie dla każdej osoby lub grupy osób z odmiennymi wizami.

Zamawiam wizy, w tym pośrednictwo wizowe na terenie Polski do następujących krajów:Usługi dodatkowe


Uwaga! Do wiz 30-dniowych do Rosji wymagana jest dokumentacja całego wyjazdu w postaci rezerwacji lotniczych i/lub kolejowych oraz hotelowych na cały okres pobytu, każdy wjazd i wyjazd.

 
 

Ubezpieczenie jest konieczne do uzyskania wizy do Rosji. Konsulat rosyjski wymaga sumy ubezpieczenia na co najmniej 30.000 euro, dla której zostały podane ceny. W podanych cenach zawarte jest także ubezpieczenie NNW na sumę 15.000 zł oraz ubezpieczenie bagażu na sumę 1.000 zł. Możliwe są także inne pakiety ubezpieczeniowe.

Termin wystawienia wizDane adresowo-paszportowe

Powyższe wizy zamawiam dla następujących osób:


Dane kontaktowe zamawiającegoDane do faktury 
 


Wpisz tekst z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

__^

XHTML 1.0 Strict | CSS 2.1